goedkope rijschool haarlem

RIJSCHOOL MET DE SCHERPSTE TARIEVEN

Op zoek naar de beste, maar ook naar een goedkope rijschool uit Haarlem? Dan hoef je niet verder te zoeken, want bij rijschool Dutch Driving ben je op de juiste plek! Je kan onze tarieven vinden op dit overzicht van autorijschooltarieven.

KWALITEIT BIJ dé goedkope rijschool in haarlem

Dat goedkope rijlessen niet altijd kwalitatief minder hoeven te zijn, bewijst Dutch Driving al jaren met onze ervaren en geduldige instructeurs. We scoren ook niet voor niets hoog met betrekking tot examens. In vergelijking met andere rijscholen uit Haarlem bieden wij examengarantie. Dat houdt in dat wij het herexamen moeten betalen op het moment dat de kandidaat zakt voor het praktijkexamen. Zo leggen we de lat hoog voor onze instructeurs en moeten zij altijd kwaliteit leveren. We willen immers dat onze kandidaten allemaal in 1 keer slagen en dat zij weer nieuwe kandidaten naar ons toe sturen.

WAT ZIJN DE MOGELIJKHEDEN 

Er zijn verschillende mogelijkheden bij onze goedkope rijschool in Haarlem. Na je proefles kan je verder gaan met een rijlespakket of losse lessen. Hoe je ook verder gaat, als dé goedkope rijschool van Haarlem helpen we jou bij het halen van een rijbewijs.  Zo heb je bij onze examengarantie pakketten zelfs een examengarantie en is een herexamen inbegrepen. Of wil je met spoed je rijbewijs halen? Denk dan aan ons spoedcursus pakket. Met dit pakket kan je zelfs binnen 10 dagen tot 3 maanden al klaar zijn. 

DAAROM DUTCH DRIVING dé goedkope rijschool in haarlem:

  • Vaste instructeur
  • Kortere examenwachttijden
  • Hoog slagingspercentage
  • Zelf online rijlessen inplannen
  • Voordelig tarief ten opzichte van andere rijscholen
  • Examengarantie-pakketten. dus gratis herexamen!
  • De beste theorieschool van Haarlem en omstreken

MEER INFORMATIE?

Voor meer informatie of vragen over dé goedkope rijschool in Haarlem. Kun je contact met ons opnemen via de mail (info@autorijschooldutchdriving.nl), via ons telefoonnummer (085-1303817 of 06-52476542) of vul het contactformulier in. Maar je kunt je ook direct inschrijven. Tot gauw bij Dutch Driving, dé goedkope rijschool van Haarlem! Lees meer over de beste rijschool van Haarlem.

https://autorijschool.boogolinks.nl/

 

  • Meld je aan en begin morgen met een proefles! We geven je advies en maken graag een rijplan klaar om je rijbewijs zo snel mogelijk te halen.
  • Nu slechts € 40
Rijschool in haarlem
goedkope rijschool dutch driving

100% slagingskans theorie

Met onze theoriecursus slaag je gegarandeerd. Niet in één keer geslaagd? Geen probleem. We helpen je verder totdat je slaagt. 

Reviews

Lees hier de meningen van onze leerlingen zodat je een beeld krijgt van onze kwaliteit

9.2
4

Good.

In general everything about the school was quite good. Communication was always very sufficient and fast. My teacher Sargel was [...]
- Hoofddorp
10

Chill

Teachers at Dutch driving were very chill, patient and friendly. Driving with them was a nice experience! And the owner [...]
- Delft
10

Passed in one go!!

The instructor helps you throughout the way and gives good guidance. He motivates you and is vested in you to [...]
- N
10

Passed in one go!!

The instructor helps you throughout the way and gives good guidance. He motivates you and is vested in you to [...]
- N
10

Don't hesitate, make an appointment

-perfect vehicles -super teacher -you will be prepared for all exams
- Haarlem
213 klanten waarderen ons gemiddeld met een 9.2/10

Pin It on Pinterest